Prevádzka MTS v Liptovskom Mikuláši

Prevádzka MTS v Liptovskom Mikuláši vznikla v roku 2020 a spolupracujú tu dve divízie. Divízia automatizácie vyvíja a vyrába automatizované technológie pre priemysel a divízia BESS (Battery Energy Storage Systems), vyvíja a vyrába energetické úložiská v spolupráci s nórskou spoločnosťou Pixii.

Pixii - Energetické úložisko zo Slovenska

V Pixii sa spojila nórska technológia so slovenskou výrobou. Zatiaľ čo nórska pobočka vyvíja elektroniku, slovenská časť vyvinula a v Liptovskom Mikuláši vyrába energetické úložiská v kompaktnom prevedení.

Pixii sme založili, pretože chceme energetickému sektoru pomôcť efektívnejšie hospodáriť s energiou a lepšie udržiavať stabilitu siete.

MTS - Modern Technology Systems

MTS je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou. Od svojho založenia v roku 1996 sa stala jedným z najväčších výrobcov výrobných liniek v Európe.

MTS riešenia nájdete vo všetkých priemyselných odvetviach, od automobilového priemyslu až po potravinárstvo. Medzi značky, ktoré MTS zastupuje, patria BOSCH, REXROTH, SCHMIDT, COGNEX, AVENTICS, UNIVERSAL ROBOTS a MiR.

Najnovším projektom MTS je softvér pre výrobcov PLC — Inxton a all-in-one riešenie pre skladovanie, distribúciu a monitoring elektrickej energie — Pixii. Zakladateľ MTS Juraj Habovštiak bol ocenený titulom EY Podnikateľ roka 2019 na Slovensku.

Spojte sa s nami

Kontakt na pobočku

Adresa pobočky

MTS, spol. s r.o.
Za mostom 832/29
031 04 Liptovský Mikuláš-Okoličné
Slovensko

RÝCHLA SPRÁVA

O ŽIVOTE V MTS PÍŠEME BLOG

A takisto píšeme aj o technológiách, s ktorými pracujeme a o tom, ako premýšľame o vzťahoch medzi zamestnávateľmi a zamestnancami.