Dostaneme vaše PLC do 21. storočia

Sme jedným z vás, výrobcov strojov. V MTS sme bojovali s programovaním PLC staromódnym spôsobom. Práve preto sme našli nový spôsob. Lepší spôsob. Inxton.

Inxton je sada nástrojov a knižníc, ktoré pracujú s Visual Studio a Twincat 3 na premostení PLC od Beckhoffu a modernými PC technológiami. Inxton kombinuje silu deterministického správania PLC s možnosťami moderného PC sveta. Jadrom systému je transpilátor, ktorý vytvára “dvojičku” programu PLC v prostredí .NET.

Veci, ktoré by vám zabrali hodiny, sú teraz hotové behom niekoľkých minút.

10+

ROKOV VÝVOJA

100+

BEŽIACICH APLIKÁCIÍ

70 %

SKRÁTENIE DOBY VÝVOJA

Využite silu programovacích jazykov na vysokej úrovni, objektovo orientovaného programovania a zber dát, aby vaše stroje boli efektívnejšie a ľahšie ovládateľné. Veci, ktoré by vám zabrali hodiny, sú teraz hotové behom niekoľkých minút.

1.

UŠETRÍTE ČAS

Vďaka svojim pokročilým funkciám, ako napríklad automaticky generované používateľské rozhranie alebo automatický vstavaný denník udalostí, budete môcť vytvárať komplexnejšie projekty za zlomok času.

2.

UĽAHČÍTE SI ZMENY

Vďaka Inxtonu si vychutnáte oveľa rýchlejšie a lacnejšie škálovanie v ktorejkoľvek fáze životného cyklu produktu vďaka konceptu Single Point of Change. Hovoríme o minútach namiesto hodín.

3.

ZNÍŽITE POČET CHÝB

Na zvýšenie kvality kódu použijete moderné objektovo orientované programovanie, nie staromódny programovací jazyk. Znížite nudné a bežné činnosti. A po dokončení programovania zariadenie ľahko otestujtete.

Inxton pracuje s

TWINCAT 3

Od spoločnosti Beckhoff — líder v oblasti inovácií v priemyselnej automatizácii.

VISUAL STUDIO

Rozšírené IDE od spoločnosti Microsoft pre každého programátora.

.NET A .NET CORE

Bohatý a osvedčený softvérový ekosystém s množstvom možností.

Začnite budovať svoje projekty s Inxtonom už teraz!

Vieme, že zmena spôsobu práce je náročná. Preto si môžete stiahnuť ukážkovú verziu a najskôr si Inxton vyskúšať. Zažite všetky výhody s nulovými záväzkami.

Viac sa dozviete na inxton.com