Tvarujeme energiu budúcnosti

Komplexné a ľahko škálovateľné all-in-one riešenie pre skladovanie, distribúciu a monitoring elektrickej energie.

Pixii PowerShaper je ideálny pre výrobné firmy, lokálne distribučné siete, elektrostanice pre nabíjanie áut a ďalšie zariadenia s vysokou a nestabilnou spotrebou elektrickej energie.

Podporujeme zelenú energiu a znižovanie závislosti na fosílnych palivách, spolu s inováciami a rozvojom elektromobility.

Navštívte našu výrobu a uvidíte sami.

<300 kW

výkon systému

<650 kWh

kapacita batérie

<2 roky

priemerná návratnosť

Úložný systém pre optimalizáciu spotreby elektriny

1.

EFEKTÍVNE HOSPODÁRENIE S ELEKTRINOU

Sledovanie aktuálnej spotreby energie, správa nabíjania batérií prostredníctvom online rozhrania a optimalizácia využitia energie v špičke. Pixii umožnia využiť elektrickú energiu na maximum pri ušetrení nákladov.

2.

MAXIMÁLNE VYUŽITIE SOLÁRNEJ ENERGIE

Pixii zvláda ukladanie prebytočnej solárnej energie do batérií pre neskoršie použitie a aj jej prípadný predaj späť do siete.

3.

SVETOVÁ TECHNOLÓGIA. LOKÁLNA VÝROBA

Technológia, ktorá bola v spolupráci vyvinutá v Nórsku, sa vyrába na úpätí Nízkych Tatier, v tradičnej slovenskej spoločnosti MTS.

MODULÁRNE A ŠKÁLOVATEĽNÉ RIEŠENIE

ŠKÁLOVATEĽNOSŤ

Ak sa vám zvýši spotreba energie, nemusíte hľadať nové riešenie. Kapacita Pixii sa dá takmer neobmedzene rozširovať. Optimálne riešenie s vami radi skonzultujeme.

NÁVRATNOSŤ

S priemernou návratnosťou nákladov na obstaranie v dĺžke 1,4 roka je Pixii najvýhodnejšie dlhodobé riešenie na trhu. Za nové aktualizácie a funkcie neplatíte, pretože sú v cene.

EKOLÓGIA

O vaše vybité batérie sa postaráme ekologicky a zariadime, aby boli naďalej využívané alebo bezpečne zlikvidované.

IDEÁLNE RIEŠENIE PRE VÝROBNÉ FIRMY, MIESTNA DISTRIBÚCIA ELEKTRINY A NABÍJACIE STANICE

Neplaťte za prekročenie rezervovaného prúdu, obmedzte výdaje na jalový prúd, spotrebujte elektrinu len v nízkej tarife. Posilnite elektrickú sieť, poistite ju proti výpadkom a vyriešte výkyvy v spotrebe. Využívajte energiu z batérií v dobe zvýšeného výkonu, nabíjajte ju pri nízkej tarife, neplaťte za špičky v spotrebe.

Napíšte nám, pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, dohodnúť si návštevu našej výroby alebo si nechať prepočítať úspory, ktoré vám Pixii prinesie.

+421 43 5502 111
mts@mts.sk

Viac sa dozviete na Pixii.sk