Pneumatické pohony a systémy

Pneumatické pohony a systémy

Sme autorizovaným distribútorom značky AVENTICS, ktorý ponúka širokú škálu pneumatických valcov a je jedným z popredných svetových výrobcov pneumatických komponentov pre priemyselnú automatizáciu.

Značka AVENTICS vznikla fúziou značiek Bosch a Bosch Rexroth Pneumatics.

Ozvite sa nám

Pneumatické prvky Aventics

majú široké využitie v rôznych odvetviach

  • Priemyselná automatizácia
  • Potravinárstvo a nápojová technika
  • Zdravotníctvo, laboratórna technika, farmaceutický priemysel
  • Technika pre koľajové vozidlá
  • Technika pre úžitkové vozidlá
  • Energetika

Zobraziť ponuku

PNEUMATICKÉ VALCE A POHONY

Rozsiahle portfólio vzduchom poháňaných valcov

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

AVENTICS ponúka rozsiahle portfólio vzduchom poháňaných valcov, z ktorých mnohé sú navrhnuté na prevádzku v stiesnených priestoroch a drsnom prostredí. Široká škála produktov pre vaše individuálne potreby a všetky oblasti použitia.

AVENTICS ponúka širokú škálu pneumatických valcov – ponúkame valce s krátkym zdvihom a kompaktné valce v mimoriadne kompaktných prevedeniach, ako je séria SSI alebo CCI, variabilne použiteľné štandardné valce s výkonným pneumatickým tlmením, ako sú série PRA a TRB, alebo veľké valce ojnice, napríklad séria ITS, pre extrémne veľké hmotnosti.

AVENTICS ponúka pohony s robustným a presným lineárnym vedením, ako sú série MSC alebo RTC, a vysoko robustné valce, ako je napríklad séria CSL pre náročné podmienky prostredia, napr. v potravinárskom priemysle alebo pre extrémne teploty okolia do 150 ° C.

AVENTICS samozrejme ponúka aj konkrétne riešenia valcov, ktoré sú presne šité na mieru potrebám a požiadavkám našich zákazníkov – vrátane komplexných záruk.

Zobraziť ponuku

ELEKTRICKÉ VALCE

Aventics SPRA

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Elektrické aktuátory zo série AVENTICS SPRA sú ideálne riešenie pre potreby rýchlych a výkonných lineárnych pohybov. Sú veľmi flexibilné, presné a energeticky účinné, čo znižuje celkové náklady na prevádzku.

Modulárny koncept série SPRA umožňuje jednoduché pripojenie k vášmu preferovanému riadiacemu systému. Séria SPRA je v súlade s normou ISO 15552 a používa vysokokvalitné materiály – ako napríklad tesnenie typu IP54S, čo zabezpečuje vysokú úroveň spoľahlivosti aj v náročných podmienkach.

Zobraziť ponuku

PRÍSLUŠENSTVO K VALCOM

Doplnky pre všetky produktové rady

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Príslušenstvo pre všetky prevádzkové podmienky a prostredia stroja presne zladené s produktovým programom.

– Úchytky zodpovedajúce norme ISO,
– najlepšia kvalita materiálu a výroby,
– dodávacie jednotky nakonfigurované presne na výrobok.

Príslušenstvo je neoddeliteľnou súčasťou rozsahu dodávky a má rovnako vysokú kvalitu ako celý sortiment. Praktické skúsenosti z desaťročí práce zameranej na používateľa sa dostali aj do zdokonaľovania príslušenstva k produktom. Toto je predpoklad a záruka efektívnej a všeobecne bezproblémovej nepretržitej prevádzky strojov a systémov.

Zobraziť ponuku

SAMOSTATNÉ VENTILY A VENTILOVÉ SYSTÉMY

Komplexný produktový rad

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Ponúkame Pneumatické ventily od spoločnosti AVENTICS pre moderné riadiace a automatizačné systémy s prietokmi od 7,5 až do 13 620 l / min.

Jednotlivé ventily: Ideálne pre malé aplikácie. Portfólio ventilov AVENTICS pokrýva celý rad jednotlivých ventilov, či už sú to pneumatické, elektrické, mechanické alebo ručne ovládané ventily.

Ventilové systémy: Optimalizované ventilové systémy tvoria komplexný produktový rad pre širokú škálu aplikácií. Okrem samostatných elektrických alebo viacpólových pripojení sú k dispozícii aj integrované riešenia prevádzkovej zbernice.

Zobraziť ponuku

KOMPLEXNÁ ÚPRAVA VZDUCHU

Generovanie a monitorovanie vzduchu

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Široký produktový program ktorý je šitý na mieru rôznorodým pneumatickým aplikáciám pracujúcim v najrôznejších podmienkach a pokrýva všetko od generovania vzduchu až po monitorovanie tlaku, prietoku a spotrebovaného množstva vzduchu.

Jednotky na úpravu vzduchu, ktoré majú veľa individuálnych funkcií, sú jadrom prípravy stlačeného vzduchu a majú modulárny dizajn. Vo výsledku môžete nakonfigurovať plne prispôsobené systémy tak, aby presne vyhovovali vašim potrebám.

Zobraziť ponuku

VÁKUOVÁ TECHNIKA

Ejektory, prísavky a doplnky pre vákuum

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Ponúkame vákouové ejektory, bezkontaktné, mechanické alebo vákuové prísavky a príslušenstvo pre vákuum.

Zobraziť ponuku

Snímače a senzory

Presné meranie polohy piestu na valci

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Senzory od spoločnosti AVENTICS umožňujú veľmi presne a ľahko merať polohu piestu na pneumatickom valci. Vďaka jednoduchej montáži, flexibilnému nastaveniu rozsahu merania v maximálnom rozsahu a vysokej rýchlosti spínania na blízko sú snímače AVENTICS ideálne pre použitie v náročných automatizačných riešeniach.

Zobraziť ponuku

Pneumatická spojovacia technika

Šróbenia, hadice, spojky, tlmiče

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Nástrčné šróbenia s prievlačnou maticou. Hadice, spojky. Tlmiče odfuku. Príslušenstvo.

Zobraziť ponuku

Snímanie prietoku

IoT s inteligentnými technológiami

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

AVENTICS ponúka pridanú hodnotu. IoT s inteligentnými komponentmi, ktoré sa bezproblémovo integrujú do digitálneho prostredia vďaka integrovanej inteligencii a podporujú všetky príslušné komunikačné štandardy.

Tieto riešenia sa flexibilne zameriavajú na ďalšie využitie generovaných informácií.

Zobraziť ponuku

Inžinierské nástroje

Konfiguračné programy a výpočtové nástroje

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Nástroje pre inžinierov nielenže vypočítajú základné konfigurácie komponentov, ale tiež vedia poskytnúť alternatívne riešenia a energeticky efektívne príslušenstvo.

Od konfiguračných programov cez informácie o produkte, údaje CAD a výpočtové nástroje až po kalkulačku úspory energie.

CONFIGURATORS je dostupný kliknutím na vybraný produkt. Po výbere produktu môžete začať prispôsobovať svoje vlastné špecifikácie.

CYLINDER FINDER zadajte iba kľúčové výkonové parametre vášho pneumatického valca a dostanete zoznam všetkých vhodných valcov, ktoré sú vhodné pre vašu aplikáciu. Po vykonaní výberu sa dostanete do priamo prepojeného konfiguračného programu.

CALCULATION PROGRAM Tu môžete určiť rozmery alebo nosnosť svojich komponentov pomocou širokej škály možností výpočtu. Špeciálna vlastnosť: naša kalkulačka spotreby vzduchu.

CROSS REFRENCE TOOLS s našim nástrojom viete nájsť zodpovedajúcu náhradu produktov AVENTICS od iných dodávateľov. Nástroj obsahuje informácie o produkte, súbory CAD na stiahnutie, CAD vase požadované komponenty máte k dispozícii priamo na stiahnutie v rôznych formátoch.

Zobraziť ponuku

Náhradné diely

Náhradné diely pre pneumatické komponenty

Zobraziť viac
Zobraziť ponuku

Náhradné diely pre pneumatické komponenty

Zobraziť ponuku

STOJÍME ZA VAMI, NECH POTREBUJETE ČOKOĽVEK

Zaučíme všetkých, ktorí u vás budú pneumatické prvky používať.

Zaučíme všetkých, ktorí u vás budú pnemuatické systémy používať.

V prípade Vašich otázok nás kontaktujte, alebo si dohodnime nezáväznú schôdzku.

Miloš Juráň

Miloš Juráň

Produktový manažér pre pneumatické pohony a systémy

Zobraz kontakt na obchodníka milos.juran@mts.sk
+421 907 770 500

Nájdete u nás všetko, čo potrebujete vo výrobných linkách.
Zo spoľahlivých komponentov pre vás radi navrhneme funkčný celok.

História firmy Aventics