Pochádzame z Krivej

Technologický park MTS v Krivej dnes tvoria tri haly s kancelárskymi a prevádzkovými budovami, kde prebieha vývoj, programovanie a výroba automatizovaných výrobných zariadení.

MTS? Manželka To Spraví

MTS začínala ako firma v kotolni rodinného domu u Habovštiakovcov. Tu boli koncom 90. rokov vyrobené prvé jednoúčelové stroje.

Začiatkom milénia sa firma presťahovala do nových priestorov a následne vybudovala jeden z najmodernejších výrobných areálov v okolí.

MTS - Modern Technology Systems

MTS je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou. Od svojho založenia v roku 1996 sa stala jedným z najväčších výrobcov výrobných liniek v Európe.

MTS riešenia nájdete vo všetkých priemyselných odvetviach, od automobilového priemyslu až po potravinárstvo. Medzi značky, ktoré MTS zastupuje, patria BOSCH, REXROTH, SCHMIDT, COGNEX, AVENTICS, UNIVERSAL ROBOTS a MiR.

Najnovším projektom MTS je softvér pre výrobcov PLC — Inxton a all-in-one riešenie pre skladovanie, distribúciu a monitoring elektrickej energie — Pixii. Zakladateľ MTS Juraj Habovštiak bol ocenený titulom EY Podnikateľ roka 2019 na Slovensku.

Spojte sa s nami

Kontakt na pobočku

+421 43 5502 111 mts@mts.sk

Adresa pobočky

MTS, spol. s r.o.
Krivá 266
027 55 Krivá

RÝCHLA SPRÁVA

O ŽIVOTE V MTS PÍŠEME BLOG

A takisto píšeme aj o technológiách, s ktorými pracujeme a o tom, ako premýšľame o vzťahoch medzi zamestnávateľmi a zamestnancami.