Pobočka MTS v Banskej Bystrici

Prevádzka MTS v Banskej Bystrici už od roku 1990 vyvíja a vyrába automatizované technológie pre priemysel. Po celom svete realizovala viac ako 1 000 projektov. Prevádzka bola certifikovaná ako strategický dodávateľ pre automotive TIER2.

inovácie — precíznosť — automatizácia

Od StankoTech k MTS

Spoločnosť StankoTech vznikla v roku 1990 a postupne investovala do moderných obrábacích strojov. Časom začala v čoraz väčšej miere ponúkať automatizované riešenia výrobných procesov.

V roku 2020 dospelo vedenie spoločnosti k rozhodnutiu ukončiť podnikanie v oblasti strojárskej výroby a ponúklo časť vybraných aktív oravskej firme MTS.

MTS - Modern Technology Systems

MTS je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa automatizáciou. Od svojho založenia v roku 1996 sa stala jedným z najväčších výrobcov výrobných liniek v Európe.

MTS riešenia nájdete vo všetkých priemyselných odvetviach, od automobilového priemyslu až po potravinárstvo. Medzi značky, ktoré MTS zastupuje, patria BOSCH, REXROTH, SCHMIDT, COGNEX, AVENTICS, UNIVERSAL ROBOTS a MiR.

Najnovším projektom MTS je softvér pre výrobcov PLC — Inxton a all-in-one riešenie pre skladovanie, distribúciu a monitoring elektrickej energie — Pixii. Zakladateľ MTS Juraj Habovštiak bol ocenený titulom EY Podnikateľ roka 2019 na Slovensku ?

Spojte sa s nami

Kontakt na pobočku

+421 (0)48 419 3508 infobb@mts.sk

Adresa pobočky

MTS, spol. s r.o.
Partizánska cesta 79
974 01 Banská Bystrica
Slovensko

RÝCHLA SPRÁVA

O ŽIVOTE V MTS PÍŠEME BLOG

A takisto píšeme aj o technológiách, s ktorými pracujeme a o tom, ako premýšľame o vzťahoch medzi zamestnávateľmi a zamestnancami.